03 Kas 2018

Doğal Burun Estetiği Sonrası İltifatlar Çoğalır

Hayatımızın her alanında doğallığa geri dönüş yaşanıyor. Daha doğal gıdalar, daha doğal deterjanlar, daha doğal oyuncaklar derken doğal olan ne varsa her zamankinden çok rağbet görüyor.

Söz konusu dış görünüşümüz olduğunda da yapaylıktan hızla uzaklaştığımız bir dönemdeyiz. Değişiklikleri destekliyor ancak sonuçların doğal olmasını istiyoruz. Gerçeğine en yakın, en yalın ve her daim bize en çok yakışacak şeyleri tercih ediyoruz.

Doğallığın trend olmaya başlamasıyla burun estetiği operasyonlarının temel niteliklerinde de değişimler yaşandı. Eskiden hokka gibi burunlu insanların burun estetiği operasyonları geçirdikleri anında belli oluyordu. Zaman değiştikçe hokka burunlara olan ilgimiz azalmasa da burunların doğallığı bizler için daha önemli ve değerli hale geldi.

“Burnun doğal olması ne demek?” sorusuna verilecek yanıtın cevabı da aslında çok basit; yüze uyum sağlayan, yüz ifadesini iyileştiren ve estetik operasyon sonucu oluştuğu göze çarpmayan burunları doğal olarak nitelendiriliyoruz. Burunlarının şeklini değiştirmek ama aynı zamanda doğallıklarından da vazgeçmek istemeyen hastalarımız doğal burun estetiği operasyonlarımıza başvuruyor.

Burun estetiği operasyonları yapısı gereği oldukça karmaşıktır. Herkese her burun şekli yakışmaz. Hastalarımızla gerçekleştirdiğimiz görüşmeler esnasında bu gerçeği her defasında vurguluyoruz. Muhteşem olarak kabul edilen bir burun, bir kişiyi güzelleştirirken ya da daha yakışıklı hale getirirken diğer bir kişide tabiri caizse garip durabiliyor. Estetik operasyonların temel amacı kişiyi olduğundan dahi iyi bir görünüme kavuşturup memnuniyetini arttırmak olduğu için doğallığın reddedilemez büyüsüne hepimiz kapılıyoruz.

Doğal Burun Estetiği Uzmanlık ve Deneyim Gerektirir

Burun, yüzün en dikkat çekici ve yüz ifadesini en çok etkileyen organıdır. Yüzümüzün tam ortasında bulunur; gülüşümüze anlam katar, bakışlarımızı etkileyici kılar ve şekliyle kişinin karakteri üzerinde varsayımlar yapılmasını sağlayacak öneme sahiptir.

Burnunu beğenmeyen, burnuna aldığı darbe sonucu burnunun şekli değişen ya da burun içi kemik ve kıkırdaklar nedeniyle nefes alamayan kişiler burun estetiği operasyonlarımıza başvururlar. Bu aşamada burunlarının yeni hali onları hem fiziksel hem de psikolojik olarak etkilemektedir. Kimse “Sen estetik mi yaptırdın?” soruyla karşılaşmak istemez. Bunun yerine “Sen de bir değişiklik var, zaman sana yaramış.” iltifatlarını duymayı tercih eder.

Doğal burun estetiği operasyonlarımızın sonucunda hastalarımızın sorularla değil, iltifatlarla karşılaşmalarını sağlıyoruz. Detaylı analizler ve hastalarımızla yapılan uzun görüşmeler sonucu yüz hatlarına, hayat tarzlarına ve beklentilerine uygun olacak şekilde yeni bir burun şekli tasarlıyoruz.

Tasarımlarımızı üç boyutlu olarak bilgisayar ortamında kendilerine gösterip görüşlerini arıyor ve operasyon endişelerini ortadan kaldırıyoruz. Operasyon sırasında gerektiği takdirde solunum problemlerini düzeltiyor ve burun şeklini doğallıktan ödün vermeden iyileştiriyoruz.

Doğal burun estetiği operasyonlarımız kapsamında burun kemiğini inceltiyor, burun kemerini törpülüyor, burun ucunu kaldırıyor, dudak ve burun arasındaki açıyı değiştiriyor veya burnu daraltıyoruz. Tüm bu değişimler herkese yapılacak diye bir genellemede bulunmak doğru olmayacaktır. Doğal burun estetiği operasyonlarımızı tüm estetik operasyonlar gibi kişiye özel kurguluyoruz.

Hastalarımızı memnun edecek doğal bir görünüm elde etmek için uzmanlığımızı ve deneyimimizi konuşturuyoruz. Açık ve kapalı ameliyat tekniklerinin her ikisinde de deneyimli olduğumuz için operasyonlardaki başarı oranımızı arttırıyoruz.

Bize başvuran hastalarımızın cinsiyeti ve karakteri doğal burun estetiği operasyonlarımızda kullandığımız teknikleri ve yaptığımız değişiklikleri etkiliyor.

Erkek hastalarımıza gerçekleştirdiğimiz doğal burun estetiği ameliyatlarında onların gücünü ve otoritesini destekleyen burunlar yapılandırıyoruz.

Kadın hastalarımızda ise naifliklerini vurgularken onların güzelliğini ön plana çıkaran tasarımlarımızla fark yaratıyoruz. Kimi zaman hastalarımız hayallerindeki burun şekliyle ilgili bilgi aktarıp o burunlara sahip olmak istediklerini söylüyorlar. Bu durumda yüz analizi sonuçlarını baz alarak kendilerine bilgi veriyoruz.

İstedikleri burun şekli kendilerine uygun olmayacaksa nedenleriyle birlikte kendilerine açıklayıp hasta doktor ilişkimizin samimiyetini ve şeffaflığını arttırıyoruz.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish
× Bizimle İletişime Geç